Nowoczesny ogród zimowy przy domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesna willa z ogrodem zimowym M19

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowana przez nas nowoczesna willa M19 z ogrodem zimowym to doskonały przykład połączenia funkcjonalności i estetyki. Wnętrze domu jest doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom, a strefa dzienna wyposażona jest w duży otwarty salon. Ogrodzenie zimowe otacza budynek od strony południowej i zachodniej, tworząc przestrzeń, która pozwala na relaks i odpoczynek. Nowoczesny ogród zimowy został zaprojektowany zgodnie z życzeniami Klienta, a nasz zespół architektów zadbał o to, aby wszystkie elementy były zgodne z jego potrzebami.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów budynek został wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak inteligentne oświetlenie, system ogrzewania i klimatyzacji, a także system monitoringu i kontroli dostępu.

Jeśli szukasz innowacyjnego i funkcjonalnego projektu domu z ogrodem zimowym, to nasza willa M19 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej willi z garażem dwustanowiskowym i ogrodem zimowym Dom z tarasem nad garażem dwustanowiskowym Elewacja północna budynku jednorodzinnego z ogrodem zimowym Nowoczesny ogród zimowy przy domu jednorodzinnym Nowoczesna willa podmiejska z dużym ogrodem zimowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty