Widok na budynek wypożyczalni z poziomu alei parkowej

Nazwa projektu

Wypożyczalnia sprzętu sportowego w Wodzisławiu Śląskim

Rodzaj projektu

nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

W parku znaleźć się mają między innymi: park linowy, skate park, tory dla modeli zdalnie sterowanych, pojazdów jeżdżących i wiele innych atrakcji.
Opracowany przez nasze biuro projekt budowlany i wykonawczy wypożyczalni sprzętu sportowego powstał w oparciu o wytyczne SWIZ i jest uzupełnieniem oferty rekreacyjnej całej inwestycji. Część obiektu przeznaczona dla potrzeb wypożyczalni oraz obsługi parku dostępna jest od strony północnej oraz południowej bezpośrednio ze strefy torów. Na poziomie parteru północno zachodnie skrzydło budynku zaprojektowano w formie rozsuniętych dwóch kontenerów 40stopowych HQ tworząc główny hol operacyjny zamknięty witrynami szklanymi. Bezpośrednio z głównego holu operacyjnego znajduje się wejście do pomieszczeń zaplecza socjalnego, do punktu serwisowego, do magazynu rowerów oraz na poziom pierwszej kondygnacji.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji frontowej budynku kontenerowego Widok na budynek wypożyczalni z poziomu alei parkowej Projekt budynku z kontenerów morskich w otoczeniu parkowym Taras widokowy przy torach wyścigowych modeli zdalnie sterowanych Projekt budynku wypożyczalni w Miejskim Rodzinnym Parku Rozrywki w Wodzisławiu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty