Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu M13 z dachem płaskim to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. W salonie zastosowano duże przeszklenia, które wprowadzają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Dodatkowo, z salonu można bezpośrednio wyjść na taras zewnętrzny, który został wyposażony w zadaszenie wykonane z płyty betonowej. Dach płaski został wykończony drewnem elewacyjnym, co nadaje całości charakteru i sprawia, że dom wygląda bardzo estetycznie.

Projekt M13 to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego domu z dachem płaskim i dużymi przeszkleniami. Wykończenie dachu drewnem elewacyjnym nadaje całości elegancji i sprawia, że wygląda on bardzo estetycznie. Dodatkowo, taras z zadaszeniem to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem płaskim, który zapewni Ci wygodę i komfort, projekt M13 jest idealnym rozwiązaniem. Duże przeszklenia i taras z zadaszeniem sprawiają, że dom wygląda estetycznie i jednocześnie jest funkcjonalny.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty