Projekt nowoczesnej willi z garażem dwustanowiskowym i ogrodem zimowym

Nazwa projektu

Nowoczesna willa z ogrodem zimowym M19

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnej willi M19 to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie komfort i luksus. Wspaniały dom z garażem dwustanowiskowym połączonym z domem za pomocą wiatrołapu. Nad garażem zaprojektowano taras zewnętrzny, który jest przypisany do pokoi nastoletnich dzieci. Ogród zimowy zapewnia piękny widok na okolicę i jest doskonałym miejscem do relaksu. Taras odizolowany od strefy wspólnej daje możliwość swobodnego korzystania.

Nowoczesna willa M19 to idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i luksus. Przestronne pomieszczenia i piękne wnętrza pozwalają na swobodne korzystanie z przestrzeni. Dodatkowo, ogród zimowy zapewnia piękny widok na okolicę i jest doskonałym miejscem do relaksu.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, który zapewni Ci luksus i komfort, to nowoczesna willa M19 jest idealnym rozwiązaniem. Piękne wnętrza, przestronne pomieszczenia i wyjątkowy ogród zimowy zapewnią Ci wygodę i komfort.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej willi z garażem dwustanowiskowym i ogrodem zimowym Dom z tarasem nad garażem dwustanowiskowym Elewacja północna budynku jednorodzinnego z ogrodem zimowym Nowoczesny ogród zimowy przy domu jednorodzinnym Nowoczesna willa podmiejska z dużym ogrodem zimowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty