Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej mój najnowszy projekt architektoniczny – Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. To nie tylko dom, to kompleksowa koncepcja nowoczesnej willi jednorodzinnej, stworzona z myślą o wymagającym użytkowniku, który poszukuje unikalnego połączenia nowoczesności, funkcjonalności i harmonii z otaczającą przyrodą.

Istotnym punktem projektu jest innowacyjny świetlik nad tarasem, który nie tylko wprowadza naturalne światło do wnętrza, ale również nadaje nowoczesny charakter całej przestrzeni. Szklane zadaszenie tarasu to nie tylko element estetyczny, ale również funkcjonalny, tworzący ochronę przed warunkami atmosferycznymi i łączący przestrzeń wewnętrzną z otoczeniem zewnętrznym.

Zapraszam Cię do odkrywania detali tego projektu, gdzie funkcjonalne zadaszenie tarasu staje się elementem, który podkreśla nowoczesność, elegancję i praktyczność. To więcej niż dom – to przestrzeń, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty