Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej

Nazwa projektu

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach to nowoczesny budynek, który zachwyca swoim unikalnym wyglądem. Przeszklenie strefy dziennej w parterze oraz wykusz stanowiący interesujący akcent architektoniczny, porządkujący rytm, tworzą wyjątkowy klimat. Od strony słonecznej znajduje się część ogrodowa o charakterze półprywatnym, która jest dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Projekt domu szeregowego K5 to idealne połączenie nowoczesności i funkcjonalności, które zachwyci każdego, kto szuka wyjątkowego miejsca do zamieszkania.

W projekcie zastosowano nowoczesne materiały budowlane, które zapewniają trwałość, a także zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowo, wyposażenie zostało dobrane zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort. Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego, funkcjonalnego i komfortowego miejsca do zamieszkania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej na temat projektu domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach oraz zobaczyć wyjątkowe wizualizacje, które pomogą Ci wyobrazić sobie Twój wymarzony dom.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja strefy wejściowej domów w zabudowie szeregowej Projekt budynków jednorodzinnych szeregowych Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej Rzut parteru i strefy wejściowej Rzut  piwnicy szeregówki Rzut poddasza domu szeregowego Koncepcja  domu tzw. szeregówki

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty