Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym

Nazwa projektu

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt domu M15 to nowoczesna i stylowa stodoła z dachem dwuspadowym. Elewacja frontowa została wykończona w sposób podkreślający horyzontalny układ, a okna w ścianie szczytowej wykończono w kształcie trójkątnym, aby dopasować się do kąta dachu. Dodatkowo, od strony północno-zachodniej został zaproponowany parawan drewniany, który może służyć do przechowywania drewna kominkowego. Duży garaż został zaprojektowany w taki sposób, aby był mniej widoczny, mimo swojej wielkości, dzięki lekkiej przesunięciu względem elewacji frontowej. Projekt domu M15 to idealny wybór dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl i funkcjonalność.

Projekt domu M15 łączy w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki dużemu garażowi, istnieje możliwość przechowywania dużych pojazdów lub innych przedmiotów. Wnętrze domu jest przestronne i wygodne, a dzięki wielu oknom, wnętrze jest nasłonecznione. Projekt domu M15 jest idealnym wyborem dla osób, które szukają nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem.

Projekt domu M15 to idealny wybór dla osób, które szukają wygodnego i nowoczesnego domu. Połączenie dachu dwuspadowego, dużego garażu i przestronnego wnętrza sprawia, że jest to idealny dom dla rodziny. Dodatkowo, parawan drewniany zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania drewna kominkowego. Projekt domu M15 to idealny wybór dla osób poszukujących nowoczesnego i stylowego domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa Rzut parteru domu z dużym garażem na dwa samochody Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty