Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz inspiracji na wykończenie elewacji swojego nowoczesnego domu z płaskim dachem, to projekt M13 jest dla Ciebie idealny. Zastosowanie płyt HPL w systemie elewacji wentylowanej podkreśla prostotę budynku i tworzy ciekawy układ graficzny. Elewacja nowoczesnego domu z płaskim dachem M13 to idealny pomysł na wykończenie budynku mieszkalnego. Płyty HPL są odporne na warunki atmosferyczne i świetnie wyglądają w połączeniu z nowoczesnym dachem.

Projekt M13 jest doskonałym przykładem nowoczesnego domu z dachem płaskim. Jego prosta bryła i płaski dach są idealnym tłem dla ciekawego układu płyt HPL. Elewacja wykończona została z dbałością o szczegóły, tworząc wyjątkowy wygląd budynku.

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie elewacji nowoczesnego domu z płaskim dachem, to projekt M13 jest dla Ciebie idealny. Nowoczesny dom z dachem płaskim wykończony został z dbałością o szczegóły, tworząc ciekawy układ graficzny. Płyty HPL są odporne na warunki atmosferyczne i świetnie wyglądają w połączeniu z nowoczesnym dachem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty