Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Elewacja frontowa została zaprojektowana z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi, które zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Żaluzje stanowią również ciekawy element dekoracyjny na elewacji. Projekt zakłada wykonanie dużych okien od strony jadalni, kuchni i salonu. Na poziomie piętra znajdują się okna od sypialni mieszkalnych również zabezpieczone żaluzjami zewnętrznymi przed nadmiernym nagrzewaniem.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii, projekt jest wysoce energooszczędny i ekologiczny. Dach płaski został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu go jako miejsce relaksu i wypoczynku. Dodatkowo, dach płaski zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej.

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii, projekt jest wysoce energooszczędny i ekologiczny. Dach płaski zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej. Elewacja frontowa została zaprojektowana z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi, które zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Żaluzje stanowią również ciekawy element dekoracyjny na elewacji.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty