Koncepcja założenia parkowego osiedla

Nazwa projektu

Konkurs na osiedle domów jednorodzinnych - II miejsce

Rodzaj projektu

nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe
osiedla mieszkaniowe

Projekt zosta³ opracowany przez zespó³ jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Micha³ Smolarski w sk³ad którego wchodzi³a Magdalena Kidoñ.

Jako architekt, który zajął II miejsce w konkursie na osiedle domów jednorodzinnych, mam przyjemność zaprezentować swoją koncepcję założenia parkowego osiedla. Moje założenie zakłada stworzenie interesujących miejsc rekreacji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Obejmuje to placów zabaw, alejek i ścieżek w lesie. Szczególny nacisk położyłem na wymyślenie niepowtarzalnej trasy, która będzie wyglądać atrakcyjnie i będzie wzbudzać zainteresowanie. Wszystkie ścieżki i drogi w lesie są zaprojektowane w kształcie krzywych, aby wyeliminować monotonię. Każde miejsce ma swój własny widok i kompozycję, które w połączeniu z unikalną trasą tworzą niezapomniane wrażenia.

Pozostałe zdjęcia: Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach Projekt zagospodarowania osiedla domów jednorodzinnych Zagospodarowania terenu osiedla domów pod Gliwicami Koncepcja założenia parkowego osiedla Projekt konkursowy na zagospodarowanie osiedla domów jednorodzinnych Wizualizacje wnętrz domów jednorodzinnych Rysunki rzutów i przekrój przez budynek w zabudowie szeregowej Projekt domu jednorodzinnego K1 Koncepcja domu jednorodzinnego K2 Koncepcja domu jednorodzinnego K3 Projekt domu jednorodzinnego K4 Wizualizacja domu jednorodzinnego szeregowego K5

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty