Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowany przeze mnie nowoczesny dom jednorodzinny M18 z poddaszem użytkowym to doskonały przykład jak za pomocą nowoczesnych technologii i materiałów można stworzyć komfortowe, oszczędne i bezpieczne miejsce do życia. W projekcie zastosowano duże przeszklone powierzchnie, które zapewniają mieszkańcom maksymalną ilość światła dziennego. Jednocześnie, aby chronić dom przed nadmiernym nagrzewaniem się w upalne dni, zastosowano żaluzje elewacyjne. Żaluzje fasadowe są idealnym produktem do zaciemniania otworów okiennych z zewnątrz i zapewniają ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dodatkowo, żaluzje elewacyjne wpływają na poprawę wyglądu domu, dzięki czemu jest on bardziej atrakcyjny wizualnie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii, mieszkańcy domu M18 mogą cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem i oszczędnością. Żaluzje fasadowe są doskonałym rozwiązaniem do zaciemniania otworów okiennych z zewnątrz, a ich zastosowanie wpływa na poprawę wyglądu domu.

Jeśli szukasz nowoczesnego i oszczędnego domu z poddaszem użytkowym, to projekt M18 jest idealnym wyborem. Zapewnia on komfort, bezpieczeństwo i oszczędność, a także wygląd, który zachwyci każdego.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty