Nowoczesna elewacja wejściowa domu z poddaszem użytkowym

Nazwa projektu

Projekt domu nowoczesnego w Krakowie M7

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu w Krakowie M7 to doskonały przykład inteligentnego projektowania w ograniczonym przestrzenią. Zrealizowany na niewielkiej działce w Krakowie, projekt wykorzystał wszystkie dostępne możliwości, aby stworzyć funkcjonalny i przytulny dom. Urząd Miasta Krakowa ograniczył wysokość projektowanego budynku do zaledwie 8,50m, ale projektantowi udało się stworzyć przestronne i komfortowe wnętrza.

W projekcie zaprojektowano nowoczesną elewację wejściową oraz wbudowany garaż jednostanowiskowy. Na parterze zlokalizowano strefę dzienną z dodatkowo wydzielonym pokojem gościnnym. Przytulne wnętrze domu zostało stworzone z minimalizmem i nowoczesnym designem, bez zbędnych detali projektowych. Wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone i wyposażone w funkcjonalne meble oraz sprzęt AGD.

Projekt domu M7 to doskonały przykład nowoczesnego projektowania, który łączy w sobie wygodę, komfort i funkcjonalność. Jest to idealne miejsce do życia dla rodziny, która ceni sobie nowoczesny styl i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna elewacja wejściowa domu z poddaszem użytkowym Nowoczesny dom jednorodzinny zaprojektowany przez architekta z Krakowa Architekt Kraków zaprojektował nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem Architekt z Krakowa projektuje nowoczesny dom o nietypowym kształcie Projekt domu nowoczesnego - rzut parteru Projekt domu nowoczesnego - rzut poddasza

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty