Projekt elewacji frontowej budynku wielorodzinnego w Warszawie

Nazwa projektu

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
zabudowa wielorodzinna

Projekt wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Warszawie to przykład doskonałego połączenia współczesnego wzornictwa i tradycyjnego stylu. Elewacja frontowa została wykonana z ażurowych elementów drewnianych i pełnych elementów białych, które nadają budynkowi wyjątkowy charakter. Wysunięcie elewacji zapewnia mieszkańcom prywatność i komfort, a balkony wyposażone w ażurowe drewno i elementy białe tworzą przytulne i przyjazne otoczenie.

Projekt został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu mieszkańcom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Zastosowane materiały są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a starannie dobrane kolory i wzory elewacji sprawiają, że budynek wygląda nowocześnie i atrakcyjnie.

Projekt wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Warszawie to doskonały przykład na to, jak połączyć tradycyjny styl z nowoczesnym wzornictwem. Wykorzystane materiały i kolory sprawiają, że budynek wygląda atrakcyjnie i wyjątkowo.

Pozostałe zdjęcia: Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie Projekt elewacji frontowej budynku wielorodzinnego w Warszawie Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty