Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego

Nazwa projektu

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
zabudowa wielorodzinna

Architektura budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Projekt wykorzystuje białą cegłę, aby wpisać się w otoczenie, jednocześnie zachowując współczesny charakter. Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego to wyraz tego połączenia.

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Zastosowano nowoczesne technologie i materiały, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną prywatność i bezpieczeństwo.

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie to doskonały przykład połączenia tradycji i nowoczesności. Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego to wyraz tego połączenia, który w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i materiałami zapewnia mieszkańcom wygodę, komfort i bezpieczeństwo.

Pozostałe zdjęcia: Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie Projekt elewacji frontowej budynku wielorodzinnego w Warszawie Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty