Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu M13 z dachem płaskim to doskonałe połączenie funkcjonalności i przestronności. Na parterze znajduje się strefa dzienna, gabinet oraz pomieszczenie techniczne. Centralną część domu stanowi reprezentacyjna klatka schodowa, która prowadzi na piętro. Powierzchnia użytkowa parteru wynosi aż 146m2, co czyni go idealnym miejscem do zamieszkania dla całej rodziny. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem i funkcjonalnością w swoim nowym domu.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to nasz projekt nowoczesnego domu M13 z dachem płaskim jest idealnym wyborem. Przestronne wnętrza, funkcjonalne rozwiązania oraz nowoczesny design sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób szukających wyjątkowego miejsca do zamieszkania.

Nasz projekt nowoczesnego domu M13 to doskonałe połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Zaprojektowane wnętrza są przestronne i wygodne, a wszystkie pomieszczenia zostały starannie zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jeśli szukasz inspiracji do zbudowania wyjątkowego domu, to nasz projekt jest idealnym wyborem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty