Dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą na rąbek stojący

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12, to mamy coś dla Ciebie. Nasz projekt Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie prostotę i funkcjonalność. Budynek posiada garaż jednostanowiskowy oraz charakterystyczny dach dwuspadowy wykończony blachą na rąbek stojący w kolorze grafotowym. Ściany wykuszu od sypialni na poddaszu również zostały wykończone blachą, a z sypialni można wyjść na taras skierowany na stronę południową. Detale architektoniczne i wykończenie elewacji i dachu są spójne i harmonijne.

Projekt Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowników. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i dopasowane do siebie, aby stworzyć spójną i estetyczną całość. Jest to doskonały wybór dla osób, które szukają nowoczesnego i funkcjonalnego domu z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego projektu Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat naszego projektu, w tym jego wyglądu, funkcjonalności i zastosowanych materiałów.

Pozostałe zdjęcia: Dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą na rąbek stojący Dach z blachy na rąbek stojący odwodnienie dachu dwuspadowego z blachy Pomysł na kształt okien w nowoczesnym domu jednorodzinnym Duże okna w salonie pomysł na okna w salonie Pomysł na okna w salonie okna narożne w salonie Pomysł na ksztat okien w domu Trójkątne okna w nowoczesnym domu Pomysł na wejście do nowoczesnego domu jednorodzinnego Pomysł na trójkątne okna okna dopasowane do kształtu dachu Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą  i trójkątnym oknem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty