Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Nazwa projektu

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
zabudowa wielorodzinna

Oto Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie jego użytkowników. Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego, przedstawiony na zdjęciu, pokazuje jak została zastosowana kompozycja z wykorzystaniem przeszklonego prostopadłościanu w czarnej ramie, który mocno kontrastuje z bielą budynku. Dodatkowo, efekt ten został wzmocniony poprzez obrócenie prostopadłościanu wzdłuż osi pionowej.

Na terenie budynku znajduje się jednopoziomowy parking podziemny dla użytkowników budynku, a pozostała część działki została wykorzystana jako zieleń rekreacyjna. Wszystko to pozwala na cieszenie się komfortem i bezpieczeństwem w otoczeniu pięknej przyrody.

Jeśli szukasz projektu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Przyjrzyj się bliżej naszemu projektowi i zobacz jak może on wyglądać Twoje nowe mieszkanie.

Pozostałe zdjęcia: Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie Projekt elewacji frontowej budynku wielorodzinnego w Warszawie Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty