Zagospodarowanie podjazdu przed domem

Nazwa projektu

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 to przykład wyjątkowej architektury, która łączy w sobie nowoczesne technologie i niezwykły komfort. Frontowa elewacja budynku skierowana na drogę dojazdową zaprojektowana została w prosty, ale funkcjonalny sposób. Okna skierowane na drogę są mniejsze, aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom domu. Przed budynkiem zaprojektowano teren utwardzony służący jako podjazd i miejsca postojowe. Zagospodarowanie podjazdu przed domem jest zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodny i bezpieczny dostęp do domu. Wszystko to zostało zaprojektowane w celu zapewnienia mieszkańcom komfortu i wygody.

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 to idealny przykład tego, jak można połączyć nowoczesne technologie i komfort w jednym miejscu. Przed budynkiem zaprojektowano teren utwardzony służący jako podjazd i miejsca postojowe. Zagospodarowanie podjazdu przed domem zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodny i bezpieczny dostęp do domu. Przed budynkiem zaprojektowano także ogród, który tworzy piękne otoczenie i nadaje domowi niepowtarzalny charakter.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, który łączy w sobie nowoczesne technologie i komfort, to Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 jest idealnym rozwiązaniem. Zagospodarowanie podjazdu przed domem zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodny i bezpieczny dostęp do domu. Dodatkowo, otaczający dom ogród tworzy piękne otoczenie i nadaje domowi niepowtarzalny charakter.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny na dużym spadku terenu Duże okna w domu jednorodzinnym skierowane na ogród Budynek mieszkalny jednorodzinny z dużym tarasem widokowym Prosty dom na działce z dużym spadkiem terenu Nowoczesny dom na działce widokowej z dużym spadkiem Zagospodarowanie podjazdu przed domem Dom z wbudowanym garażem jednostanowiskowym Dom z tarasem widokowym oraz wbudowanym garażem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty