Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej moją najnowszą realizację – Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. To nie tylko dom, to wyjątkowe doświadczenie przestrzeni, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością, a minimalizm nabiera nowego wymiaru. Zapraszam Cię do odkrywania tego projektu, w którym każdy detal ma znaczenie.

W tym projekcie skupiłam się na stworzeniu niepowtarzalnego wejścia, które odzwierciedla ducha nowoczesności. Nowoczesne drzwi stanowią nie tylko element funkcjonalny, ale również artystyczny, harmonijnie współgrając z drewnopodobną elewacją. To połączenie przyrody z nowoczesnym designem tworzy niepowtarzalny klimat, który z pewnością przyciąga uwagę.

Projekt M28 to nie tylko prosty dom, to przemyślana kompozycja formy i funkcji. Minimalizm tutaj nie oznacza rezygnacji z detali – wręcz przeciwnie. Wprowadziłam w nowe wydanie, gdzie każdy element, każda linia ma swoje znaczenie. Odkryj esencję nowoczesnej architektury w tym jednorodzinnym domu z płaskim dachem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty