Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to projekt domu jednorodzinnego, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Dzięki płaskiemu dachowi, dom posiada dużo naturalnego światła, co wpływa na komfort mieszkańców.

Na poziomie parteru zaprojektowano strefę nocną dla mieszkańców domu. Główna sypialnia Właścicieli domu posiada prywatny balkon oraz wydzieloną garderobę. W domu znajduje się również pomieszczenie pralni z miejscem na pralkę i suszarkę. Powierzchnia piętra wynosi 90m2.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu z płaskim dachem, Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, ten projekt domu zapewni Ci i Twojej rodzinie wszystko, czego potrzebujecie do szczęśliwego życia.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty