Dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły

Nazwa projektu

Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
osiedla mieszkaniowe

M25 to nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych, położonych wśród bujnej przyrody. Nasz projekt to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Przykładem tego jest nasz dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły. Wizualnie dom podzielony jest na dwie bryły, połączone tarasem. Dodatkowo zaprojektowano garaż dwustanowiskowy do którego przynależy pomieszczenie gospodarcze. Szara kolorystyka ścian i dachu doskonale pasuje do leśnego otoczenia gdzie dominują brzozy.

Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25 to idealne miejsce dla tych, którzy szukają połączenia nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort i luksus. Dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Jeśli szukasz podobnego projektu, Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25 to idealny wybór. Zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort i luksus, nasz projekt jest doskonałym połączeniem nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Pozostałe zdjęcia: Osiedle rezydencji mieszkalnych jednorodzinnych pod lasem Nowoczesny budynek jednorodzinny o willowym charakterze Widok osiedla domów jednorodzinnych z lotu ptaka Nowoczesny dom w stylu stodoły na osiedlu domów  jednorodzinnych Dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty