Elewacja południowa w domu jednorodzinnym duże okna w salonie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14, to mamy dla Ciebie idealny projekt. Projekt ten został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Elewacja południowa została wyposażona w duże okna w salonie, które sprawiają, że wnętrze jest bardzo jasne i przytulne. Niższy parapet okna na wysokości 45 cm pozwala na swobodne przesiadywanie przy oknie i cieszenie się widokiem. Projekt został wykończony w połączeniu betonu i drewna, co nadaje mu prostoty i oryginalności.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14, to mamy dla Ciebie idealny projekt. Zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie, dom zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. Elewacja południowa została wyposażona w duże okna w salonie, które sprawiają, że wnętrze jest bardzo jasne i przytulne. Niższy parapet okna na wysokości 45 cm pozwala na swobodne przesiadywanie przy oknie i cieszenie się widokiem. Projekt został wykończony w połączeniu betonu i drewna, co nadaje mu prostoty i oryginalności.

Nasz projekt nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14 został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i komforcie. Elewacja południowa została wyposażona w duże okna w salonie, które sprawiają, że wnętrze jest bardzo jasne i przytulne. Niższy parapet okna na wysokości 45 cm pozwala na swobodne przesiadywanie przy oknie i delektowanie się widokiem. Prosty kształt elewacji podkreślony został przez wykończenie: betonowe i drewniane, co czyni projekt jeszcze bardziej oryginalnym i niepowtarzalnym.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z wbudowanym garażem i dużymi oknami Dom z wbudowanym garażem i prostej bryle typu stodoła Projekt elewacji północnej w domu jednorodzinnym Dom z tarasem na poddaszu Elewacja zachodnia w domu jednorodzinnym Dom z jaskółką na poddaszu Elewacja południowa w domu jednorodzinnym duże okna w salonie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty