Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem Duże okna tarasowe

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to wyjątkowa realizacja, która łączy funkcjonalność z wygodą i komfortem. Elewacja zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, dzięki czemu budynek wyróżnia się na tle innych. Duże okna tarasowe zabezpieczone zostały żaluzjami zewnętrznymi, a między otworami okiennymi zaprojektowano ażurową ścianę przesuwną, która chroni strefę tarasu przed wzrokiem sąsiadów i jednocześnie wydziela strefę prywatną.

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii budowlanych, a także wykończeniu wysokiej jakości materiałami, dom ten stanowi idealne miejsce do życia. Duże okna tarasowe zapewniają mieszkańcom domu dostęp do naturalnego światła słonecznego, a ażurowa ściana przesuwna zapewnia im prywatność i intymność.

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to wyjątkowa realizacja, która łączy funkcjonalność z wygodą i komfortem. Elewacja zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, dzięki czemu budynek wyróżnia się na tle innych. Duże okna tarasowe zabezpieczone zostały żaluzjami zewnętrznymi, a między otworami okiennymi zaprojektowano ażurową ścianę przesuwną, która chroni strefę tarasu przed wzrokiem sąsiadów i jednocześnie wydziela strefę prywatną. Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty