Nowoczesny dom jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową

Nazwa projektu

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytu M22

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu domu w stylu nowoczesnej stodoły, to nasz Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytu M22 jest idealny. Łączy on tradycyjny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami. Przeszklenia wpuszczają do wnętrza mnóstwo światła, a dzięki cofnięciu sciany szczytowej względem obrysu bryły uzyskano funkcjonalny, zadaszony taras. Ściana szczytowa została wykonana z keramzytu M22, co nadaje budynkowi niepowtarzalny charakter.

Nasz projekt to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wnętrze jest przestronne i jasne, a zastosowane materiały są trwałe i wysokiej jakości. Wszystkie elementy są starannie dobrane, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom.

Jeśli szukasz projektu domu, który łączy w sobie nowoczesne wykończenie i tradycyjny wygląd, to nasz Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytu M22 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, aby zobaczyć, jak wygląda nasz Nowoczesny dom jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Budynek mieszkalny w stylu nowoczesnej stodoły Budynek jednorodzinny z zieloną wiatą garażową Dom jednorodzinny parterowy z przyległa wiata garażową Nowoczesny dom parterowy w typie nowoczesnej stodoły Dom parterowy z antresolą w stylu nowoczesnej stodoły

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty