Budynek usługowy z garażem podziemnym

Nazwa projektu

Projekt budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

Jeśli szukasz inspiracji do swojego następnego projektu, zapoznaj się z naszym projektem budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym. Nasz projekt wykorzystuje walory terenu, dzięki czemu jest wyjątkowy i funkcjonalny. Pod całym obrysem budynku zaprojektowano garaż podziemny dla użytkowników obiektu. Wjazd do części podziemnej zlokalizowany od strony północnej działki. Duże, trójkątne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrza części mieszkalnej. Dzięki temu budynek jest jasny i przytulny. Garaż podziemny zapewnia bezpieczne miejsce do parkowania samochodów. Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na zmniejszenie zużycia energii i zapewnienie wydajnego ogrzewania, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Jeśli szukasz projektu budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym, który wykorzystuje walory terenu, jest funkcjonalny i energooszczędny, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy gotowi do pomocy w realizacji Twojego projektu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy z dachem spadzistym pokrytym blachą na rąbek stojący Elewacja szklana w systemie fasadowym Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną Budynek usługowy z garażem podziemnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty