Porównanie przebudowy ze stanem istniejącym domu typu kostka

Nazwa projektu

Rozbudowa i przebudowa typowej komunistycznej kostki

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasz ostatni projekt rozbudowy i przebudowy typowej komunistycznej kostki. Porównanie przebudowy ze stanem istniejącym domu typu kostka pokazuje, że dzięki odrobinie wyobraźni i odwagi Inwestora, nasz architekt mógł stworzyć ciekawą nowoczesną architekturę. Projekt rozbudowy i przebudowy typowej kostki pozwolił nam uzyskać wyjątkowy i unikalny wygląd domu, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Wykorzystaliśmy najnowsze technologie i materiały, aby stworzyć dom, który jest energooszczędny i wytrzymały na warunki atmosferyczne.

Nasz projekt rozbudowy i przebudowy typowej kostki został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody i komfortu dla jego użytkowników. Wykorzystaliśmy naturalne światło do oświetlenia wnętrza, aby zapewnić jasne i przytulne wnętrza. Zastosowaliśmy również szereg rozwiązań akustycznych, aby zapewnić ciszę i spokój w domu.

Jeśli szukasz projektu rozbudowy i przebudowy typowej kostki, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania i budowy domów pozwoli Ci stworzyć dom, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Ogród zimowy oraz wiata garażowa dobudowana do istniejącego domu jednorodzinnego Przebudowa i odnowa elewacji domu typu Kostka w Krakowie Zadaszenie wejścia do domu typu komunistyczna kostka Rozbudowa domu o ogród zimowy z dużym przeszkleniem Rozbudowa domu o wiatę garażową od strony wschodniej, przebudowa elewacji Porównanie przebudowy ze stanem istniejącym domu typu kostka

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty