Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Nazwa projektu

Budynek mieszkalno usługowy z podziemnym garażem

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Witaj na stronie projektu: Budynku mieszkalno usługowego z podziemnym garażem

Oto miejsce, gdzie marzenia o doskonałym połączeniu elegancji i funkcjonalności stają się rzeczywistością. To odpowiedź na wyzwania stawiane przez miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, przy jednoczesnym uwzględnieniu oczekiwań nowoczesnego stylu życia. Jednym z kluczowych aspektów tego projektu jest podziemny garaż, harmonijnie wkomponowany pod całą strukturą, dostępny z poziomu otaczającego terenu. To nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie Twoją uwagę.

Zapraszam Cię do odkrycia szczegółów projektu, gdzie trzecia kondygnacja podziemna stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także wyraz nowoczesnego podejścia do zagospodarowania przestrzeni. Spójrz na nasze zdjęcia, Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym, które ukazuje, jak dbamy o każdy detal. Jeśli Twoje marzenie to budynek, który spełni najwyższe standardy, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy projekt, który przekroczy Twoje oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Budynek z usługami dentystycznymi na parterze Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty