Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz inspiracji do wymarzonego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym M18, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Nasz projekt to nowoczesny dom z tarasem zewnętrznym, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Taras został zaprojektowany od strony południowej, ale część wypoczynkowa została zaprojektowana od strony wschodniej. Kierunek wschodni jest idealny dla tarasu zewnętrznego, ponieważ w godzinach rannych tworzy przyjemne miejsce na poranną kawę, a po południu osłania przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu, który zapewni komfort i wygodę. Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie, dzięki czemu będzie idealnym miejscem do życia.

Jeśli szukasz inspiracji do wymarzonego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym M18, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie, dzięki czemu będzie idealnym miejscem do życia. Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu, który zapewni komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty