Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej

Nazwa projektu

Budynek mieszkalno usługowy z podziemnym garażem

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Witaj na stronie naszego nowoczesnego projektu architektonicznego! Pragniemy Cię zaintrygować naszym najnowszym dziełem - Budynkiem Mieszkalno-Usługowym z Podziemnym Garażem. To nie tylko innowacyjne rozwiązanie przestrzenne, ale również połączenie funkcjonalności z estetyką, spełniające najnowsze standardy mieszkalne i biznesowe.

Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej to jedna z wielu unikalnych cech tego projektu. Dzięki niemu wnętrze gabinetów dentystycznych na parterze budynku otrzymuje nie tylko funkcjonalną, ale i designerską oprawę. Nasz projekt to idealne połączenie minimalizmu z nowoczesnym designem. Elewacja budynku prezentuje się harmonijnie dzięki zastosowaniu blachy w kolorze brązowym, czarnego szkła oraz białego tynku, tworząc niepowtarzalny i nowoczesny charakter.

Przekonaj się, że nasz Budynek Mieszkalno-Usługowy to nie tylko miejsce do życia czy prowadzenia działalności biznesowej, ale również unikalna inwestycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do zgłębienia szczegółów projektu i odkrycia, dlaczego nasza architektura jest wyjątkowa!

Pozostałe zdjęcia: Budynek z usługami dentystycznymi na parterze Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty