Elewacja zachodnia w domu jednorodzinnym Dom z jaskółką na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to nasz dom z dachem dwuspadowym M14 może być właśnie tym, czego szukasz. Jako architekt projektu, mogę Ci powiedzieć, że zaprojektowaliśmy go z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców.

Elewacja zachodnia została zaprojektowana w taki sposób, aby uwzględnić najważniejsze pomieszczenia w domu. Na parterze znajduje się strefa dzienna, w której znajduje się salon z jadalnią oraz gabinet dla właściciela domu. Na poddaszu zaprojektowano pokoje dziecięce oraz sypialnię główną, w której znajduje się jaskółka, dzięki której pomieszczenie jest jasne i użytkowe.

Na południowej stronie poddasza zaprojektowano dwie sypialnie, które zostały przesłonięte drewnianymi żaluzjami, aby ograniczyć nadmierne zagrzewanie się pomieszczeń. Żaluzje są jednak na tyle ażurowe, że nie powodują nadmiernego ograniczenia dostępu światła. Na parterze zaprojektowano wyjście z salonu bezpośrednio na zachodni taras.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z wbudowanym garażem i dużymi oknami Dom z wbudowanym garażem i prostej bryle typu stodoła Projekt elewacji północnej w domu jednorodzinnym Dom z tarasem na poddaszu Elewacja zachodnia w domu jednorodzinnym Dom z jaskółką na poddaszu Elewacja południowa w domu jednorodzinnym duże okna w salonie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty