Koncepcja budynku jednorodzinnego z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych K2

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt K2 to nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m2, zaprojektowany w ramach konkursu na osiedle w Gliwicach. Jego charakterystycznym elementem jest duży, atrakcyjny taras, który został wizualnie ograniczony przy użyciu żaluzji zewnętrznych K2. Takie rozwiązanie sprawia, że bryła budynku wygląda bardziej zwarte i estetyczne.

Konstrukcja domu jest wyposażona w nowoczesne technologie, dzięki którym jest bardziej energooszczędna i ekologiczna. Żaluzje zewnętrzne K2 wykorzystują naturalne światło słoneczne, które wpływa na temperaturę w pomieszczeniach, a także zapewniają intymność i bezpieczeństwo.

Projekt K2 to świetny przykład nowoczesnego domu z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych. Jest to idealna propozycja dla osób szukających wyjątkowego i nietuzinkowego domu, który zapewni im komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja budynku jednorodzinnego z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych Projekt strefy rekreacyjno-wypoczynkowej nowoczesnego domu jednorodzinnego Projekt domu z nowoczesnym przeszkleniem klatki schodowej Układ funkcjonalny nowoczesnego budynku jednorodzinnego Rzut poddasza domu z atrakcyjnym nowoczesnym tarasem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty