Budynek usługowy z dachem spadzistym pokrytym blachą na rąbek stojący

Nazwa projektu

Projekt budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym. Ten ekskluzywny budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego użytkowników. Parter budynku został przeznaczony na lokal usługowy, który może być wykorzystywany na gabinety stomatologiczne. Na piętrze znajduje się dwupoziomowy luksusowy apartament mieszkalny. Elewacja parteru budynku to witryna szklana realizowana w systemie fasadowym. Dach oraz ściana piętra są wykończone blachą na rąbek stojący w kolorze brązowym z tonacji czerwieni.

Jesteśmy dumni z naszego projektu budynku mieszkalno-usługowego, który został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie i materiały budowlane, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego projektu budynku mieszkalno-usługowego, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy z dachem spadzistym pokrytym blachą na rąbek stojący Elewacja szklana w systemie fasadowym Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną Budynek usługowy z garażem podziemnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty