Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach

Nazwa projektu

Konkurs na osiedle domów jednorodzinnych - II miejsce

Rodzaj projektu

nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe
osiedla mieszkaniowe

Zaprojektowane przeze mnie osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach, zdobyło II miejsce w konkursie. Jako architekt, moim celem było stworzenie przyjaznego i funkcjonalnego miejsca, w którym ludzie będą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Moim założeniem było połączenie przestrzeni prywatnych, półprywatnych i publicznych, zamiast wydzielania poszczególnych działek i kwartałów zabudowy. Aby to osiągnąć, zastosowałem mniej formalne oddzielenia, takie jak niskie drewniane murki, drewniane płoty, kępy krzewów czy trawy ozdobne.

Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach to idealne miejsce do życia dla całych rodzin. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ludziom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Przestrzeń została zaprojektowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb, od zieleni i placów zabaw dla dzieci, po sklepy i restauracje. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby stało się częścią lokalnej społeczności, tworząc przyjazną atmosferę.

Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie funkcjonalność i przyjazne otoczenie. Jako architekt, starałem się stworzyć miejsce, w którym ludzie będą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby tworzyły spójną całość, która będzie służyć lokalnej społeczności.

Pozostałe zdjęcia: Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach Projekt zagospodarowania osiedla domów jednorodzinnych Zagospodarowania terenu osiedla domów pod Gliwicami Koncepcja założenia parkowego osiedla Projekt konkursowy na zagospodarowanie osiedla domów jednorodzinnych Wizualizacje wnętrz domów jednorodzinnych Rysunki rzutów i przekrój przez budynek w zabudowie szeregowej Projekt domu jednorodzinnego K1 Koncepcja domu jednorodzinnego K2 Koncepcja domu jednorodzinnego K3 Projekt domu jednorodzinnego K4 Wizualizacja domu jednorodzinnego szeregowego K5

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty