Koncepcja domu tzw. szeregówki

Nazwa projektu

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Koncepcja domu tzw. szeregówki w Gliwicach to projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego, który łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i piękno. Projekt ten jest idealny dla osób szukających nowoczesnego, przestronnego i energooszczędnego domu.

Głównym założeniem projektu jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego komfortu i wygody. W tym celu zastosowano rozdzielenie ruchu pieszego od kołowego oraz funkcje i relacje poszczególnych kondygnacji, które najlepiej widać na prezentowanym przekroju poprzecznym.

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnego, przestronnego i energooszczędnego domu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych pozwoli Ci cieszyć się komfortem i wygodą przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja strefy wejściowej domów w zabudowie szeregowej Projekt budynków jednorodzinnych szeregowych Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej Rzut parteru i strefy wejściowej Rzut  piwnicy szeregówki Rzut poddasza domu szeregowego Koncepcja  domu tzw. szeregówki

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty