Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Przy projektowaniu domu jednorodzinnego M15 z dachem dwuspadowym i dużym garażem postawiliśmy na nowoczesny i prosty design. Na poddaszu zaprojektowaliśmy przestronną łazienkę połączoną z pralnią, główną sypialnię z szafą wnękową oraz dwa pokoje dodatkowe. Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15 to kompaktowe rozwiązanie dla rodziny 2+2, oferujące 60mkw powierzchni mieszkalnej.

Oferujemy również możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasz projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym może zostać zmodyfikowany w zależności od liczby osób mieszkających w domu, wielkości pomieszczeń, układu pomieszczeń oraz wykończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15 oraz do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalną realizację projektu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa Rzut parteru domu z dużym garażem na dwa samochody Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty