Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego projektu domu M13, który został zaprojektowany z dachem płaskim. Elewacje domu wykończono w systemie elewacji wentylowanej z płyt HPL i drewna elewacyjnego. Duże okna zostały zabezpieczone żaluzjami zewnętrznymi. Po lewej stronie zaprojektowano wejście do domu zadaszone fragmentem nadwieszonego piętra. Drzwi wejściowe zostały wykończone w kolorze drewna elewacyjnego. W wiatrołapie zaprojektowano drzwi z naświetlem, które łączą się z oknami.

Zaprojektowaliśmy ten dom z myślą o wygodzie i komforcie jego użytkowników. Został on zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić jego użytkownikom maksymalny komfort i wygodę. Wszystkie elementy projektu zostały starannie dobrane, aby zapewnić doskonałą estetykę i funkcjonalność.

Projekt nowoczesnego domu M13 to doskonały wybór dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego projektu domu. Jego wyjątkowy design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób, które szukają wyjątkowego i niepowtarzalnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty