Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej moją najnowszą realizację architektoniczną – Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. Skupiłam się nie tylko na samym domu, ale również na funkcjonalności przynależnych do niego przestrzeni, a jednym z kluczowych elementów jest nowoczesny garaż, który idealnie komponuje się z całością projektu.

Ten funkcjonalny garaż dwustanowiskowy to nie tylko miejsce na pojazdy, ale również integralna część nowoczesnej willi jednorodzinnej. W ramach projektu, stworzyłam przemyślaną przestrzeń, gdzie garaż z częścią gospodarczą spełnia wszelkie potrzeby codziennego życia. To więcej niż tylko przechowalnia samochodów – to miejsce, które łączy styl z praktycznością.

Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć, gdzie prezentuję nie tylko nowoczesny garaż z płaskim dachem, ale również inspirującą całość, gdzie każdy element został starannie dobrany, aby stworzyć kompleksową przestrzeń dla nowoczesnej rodziny. To nie tylko garaż przynależny do willi – to harmonijne połączenie estetyki, funkcjonalności i nowoczesności.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty