Dom z wbudowanym garażem i prostej bryle typu stodoła

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym M14

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

M14 to nowoczesny projekt domu z dachem dwuspadowym. Jego bryła jest zwarta i kompaktowa, a elewacja frontowa skierowana na wschód wykończona jest w kolorze szarym połączonym z drewnem elewacyjnym. We wnętrzu znajduje się garaż dwustanowiskowy z bramą o szerokości 5,00m oraz drzwi wejściowe z dwoma naświetlami po obu stronach. Dodatkowo, wyższe okno, częściowo przysłonięte żaluzjami zewnętrznymi, przynależy do klatki schodowej. Na parterze znajdują się okna od kuchni i jadalni, a na poddaszu okna połaciowe przynależne do łazienki i garderoby. Projekt M14 to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnego domu z garażem i prostą bryłą typu stodoła.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i najnowszych technologii, projekt M14 jest wyjątkowo trwały i energooszczędny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, dom jest wygodny i przytulny, a jego wygląd można dostosować do indywidualnych potrzeb. Projekt M14 to idealne połączenie nowoczesnego wyglądu i wygodnego wnętrza.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym, projekt M14 jest idealnym wyborem. Jego prosta bryła typu stodoła w połączeniu z wbudowanym garażem i wykończeniem w szarym kolorze z drewnem elewacyjnym sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych projektów na rynku. Projekt M14 to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnego i energooszczędnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z wbudowanym garażem i dużymi oknami Dom z wbudowanym garażem i prostej bryle typu stodoła Projekt elewacji północnej w domu jednorodzinnym Dom z tarasem na poddaszu Elewacja zachodnia w domu jednorodzinnym Dom z jaskółką na poddaszu Elewacja południowa w domu jednorodzinnym duże okna w salonie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty