Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem

Nazwa projektu

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowany przeze mnie, nowoczesny dom M15 to idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Wykorzystując zasadę ?Mniej znaczy więcej?, stworzyłam dom z dachem dwuspadowym, który jest oszczędny w formie i oryginalny. Duże okna w salonie skierowane na południe zapewniają bezpośredni dostęp do ogrodu, a zadaszony taras stanowi atrakcyjną przestrzeń użytkową. Elewacja wykończona w horyzontalnym układzie bryły dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter tego domu.

Projekt domu M15 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i funkcjonalność. Został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy szukają nowoczesnego, a jednocześnie unikalnego domu. Duże okna, zadaszony taras, dach dwuspadowy oraz horyzontalny układ bryły sprawiają, że jest to wyjątkowy projekt.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego domu, który będzie łączył funkcjonalność i komfort, to projekt domu M15 jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując zasadę ?Mniej znaczy więcej?, stworzyłam dom, który jest oszczędny w formie i oryginalny. Zapraszam do zapoznania się z projektem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa Rzut parteru domu z dużym garażem na dwa samochody Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty