Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Odwiedzający naszą stronę zainteresowani są projektem Nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym i garażem M10. Nasza rola jako architektów polega na opisaniu tego projektu. Projekt został zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Wejście do domu jest reprezentacyjne i praktyczne, a schody zostały zadaszone, aby zabezpieczyć przed opadami. Zostały również zaprojektowane nowoczesne okna w wiatrołapie i garażu. Dodatkowo, został zaprojektowany dach dwuspadowy M10, który zapewnia trwałość i bezpieczeństwo.

Projekt ten jest idealny dla osób, które szukają nowoczesnego i stylowego domu. Jego wyjątkowy design i funkcjonalność sprawiają, że jest to idealny projekt dla osób, które chcą mieć piękny i stylowy dom. Dzięki zastosowaniu dachu dwuspadowego M10 i nowoczesnych okien, projekt ten jest idealny dla osób, które szukają trwałości i bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowego domu, to Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 jest idealnym rozwiązaniem. Jego wyjątkowy design i funkcjonalność sprawiają, że jest to idealny projekt dla osób, które chcą mieć piękny i stylowy dom. Zapewnia on trwałość i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu dachu dwuspadowego M10 i nowoczesnych okien.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty