Drewniany dom w technologii CLT z wbudowanym garażem i podjazdem z geokraty

Nazwa projektu

Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Ten projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 to wyjątkowy kompleks, który łączy w sobie nowoczesny design z ekologicznymi rozwiązaniami. Jego wyjątkowość polega na połączeniu wbudowanego garażu jednostanowiskowego z podjazdem wykonanym z geokraty parkingowej, która zapewnia naturalną wegetację roślin i retencję wód opadowych. Technologia drewna klejonego CLT M20 to najnowszy trend w budownictwie jednorodzinnym, który zapewnia wytrzymałość i trwałość budynku, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska.

Ten projekt domu jest idealny dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do zamieszkania, które pozwoli im cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem. Drewniany dom w technologii CLT jest wyjątkowo trwały i wytrzymały, dzięki czemu możesz być pewien, że będzie służył Ci przez wiele lat.

Jeśli szukasz domu, który łączy w sobie nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania, to ten projekt jest idealny dla Ciebie. Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 jest wyjątkowy i wytrzymały, a jednocześnie przyjazny dla środowiska.

Pozostałe zdjęcia: Dom w technologii CLT drewno klejone krzyżowo Dom z dachem bezokapowym przykrytym blachą na rąbek stojący Nowoczesny dom z elewacją drewnianą z drewnianymi okiennicami Dom drewniany w typie nowoczesnej stodoły Projekt domu energooszczędnego w typie nowoczesnej stodoły Drewniany dom w technologii CLT z wbudowanym garażem i podjazdem z geokraty

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty