Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie projektu architektonicznego, który stanie się się źródłem inspiracji dla Twojego wymarzonego domu. Moja wizja to nie tylko standardowy płaski dach, ale innowacyjne podejście do nowoczesnego stylu życia, integrując ekologię i estetykę. Odkryj unikalną równowagę między funkcjonalnością a designem.

Projekt Nowoczesnego domu z płaskim dachem i grafitową elewacjąto wyraz nowoczesnej elegancji. Elewacja z płyt HPL nadaje budynkowi indywidualny charakter, tworząc kontrast z zielonym dachem, który nie tylko nadaje mu stylu, ale także dba o ekologię. Zastosowanie żaluzji zewnętrznych to nie tylko element designu, ale także praktyczne rozwiązanie zapewniające ochronę przed światłem i zapewnia prywatność wewnętrznych przestrzeni.

Jesteś zainteresowany domem z płaskim dachem, elewacją z płyt HPL i innowacyjnymi rozwiązaniami? Odkryj, nowy projekt Nowoczesnego domu z zielonym dachem płaskim M28. Poznaj harmonię nowoczesności i ekologii, gdzie płaski dach, grafitowa elewacja i żaluzje zewnętrzne łączą się, tworząc niepowtarzalną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty