Projekt domu z nowoczesnym przeszkleniem klatki schodowej

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych K2

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Jeśli szukasz inspiracji do swojego następnego projektu, zapoznaj się z naszym Nowoczesnym domem z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych K2. Nasz zespół architektów skupił się na stworzeniu nowoczesnego domu z dużą ilością przeszkleń, szczególnie w strefie dziennej, gdzie takie rozwiązanie jest najbardziej pożądane. Szczególnie zaś na uwagę zasługuje pionowe przeszklenie klatki schodowej, które zostało umiejętnie wkomponowane w bryłową kompozycję domu. W celu uzyskania optymalnego efektu, zdecydowaliśmy się na zastosowanie żaluzji zewnętrznych K2, które nadają budynkowi niepowtarzalny charakter.

Nowoczesny dom z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych K2 to doskonały przykład jak łączyć funkcjonalność z pięknem. Nasz projekt łączy w sobie nowoczesne przeszklenia z wytrzymałymi żaluzjami zewnętrznymi, tworząc wyjątkowy i trwały dom. Dzięki temu, że nasz dom jest wyposażony w żaluzje zewnętrzne K2, jego właściciele mogą cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem, jakie daje im ten produkt.

Jeśli szukasz nowoczesnego i trwałego domu, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i piękny, to Nowoczesny dom z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych K2 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasz projekt to doskonały przykład jak można łączyć nowoczesne przeszklenia z wytrzymałymi żaluzjami zewnętrznymi, tworząc wyjątkowy i trwały dom.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja budynku jednorodzinnego z akcentem w postaci żaluzji zewnętrznych Projekt strefy rekreacyjno-wypoczynkowej nowoczesnego domu jednorodzinnego Projekt domu z nowoczesnym przeszkleniem klatki schodowej Układ funkcjonalny nowoczesnego budynku jednorodzinnego Rzut poddasza domu z atrakcyjnym nowoczesnym tarasem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty