Pomysł na trójkątne okna okna dopasowane do kształtu dachu

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz pięknego i nowoczesnego domu z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12, to jest to idealny projekt dla Ciebie. Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Garaż jednostanowiskowy został zaprojektowany od frontu budynku, a wejście do domu ukryte jest na bocznej ścianie w strefie osłoniętej od warunków atmosferycznych. Dodatkowo, na elewacji frontowej zaprojektowano duże trójkątne okna, które swoim kształtem odpowiadają kątowi nachylenia połaci dachowej.

Nasz projekt jest wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak wysokiej jakości materiały budowlane, nowoczesne technologie i energooszczędne instalacje. Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Nasz nowoczesny dom został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, dzięki czemu jest wyjątkowy i wyjątkowo piękny.

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, to nasz nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą na rąbek stojący Dach z blachy na rąbek stojący odwodnienie dachu dwuspadowego z blachy Pomysł na kształt okien w nowoczesnym domu jednorodzinnym Duże okna w salonie pomysł na okna w salonie Pomysł na okna w salonie okna narożne w salonie Pomysł na ksztat okien w domu Trójkątne okna w nowoczesnym domu Pomysł na wejście do nowoczesnego domu jednorodzinnego Pomysł na trójkątne okna okna dopasowane do kształtu dachu Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą  i trójkątnym oknem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty