Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami dom w typie Nowoczesnej Stodoły z elewacją wykonaną z deski palonej M23 to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Przeszklenia w salonie i jadalni otwierają dom na otaczającą zieleń, a dekoracyjne szprosy w oknach dodają elewacji uroku i charakteru. Na tarasie zaprojektowano nie tylko strefę do relaksu, ale także niewielką kuchnię polową, dzięki czemu można cieszyć się wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu.

Projekt ten oferuje niezwykłą przestrzeń do życia, w której łączą się nowoczesne rozwiązania i komfortowe wnętrza. Wnętrza są jasne, przestronne i wygodne, a funkcjonalne rozwiązania pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Projekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu jest idealny dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu.

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły z elewacją wykonaną z deski palonej M23 to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu i deska palona na elewacji tworzą niezwykły klimat i pozwalają cieszyć się wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty