Połączenie drewna i cegły na elewacji domu jednorodzinnego

Nazwa projektu

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury M27

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt M27 to połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury. Elewacja domu jednorodzinnego została wykonana z połączenia drewna i cegły, co nadaje mu unikalny wygląd. Odcięcie materiałem poziomu poddasza podkreśla dobre proporcje i harmonijny wygląd budynku. Elegancja, trwałość i wyjątkowy design to cechy, które charakteryzują projekt M27. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie klasyczne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Projekt M27 to doskonały wybór dla osób szukających ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Wykorzystanie połączenia drewna i cegły na elewacji budynku sprawia, że jest on wyjątkowy i unikalny. Dodatkowo, odcięcie materiałem poziomu poddasza podkreśla dobre proporcje i harmonijny wygląd budynku.

Jeśli szukasz unikalnego projektu, który łączy tradycyjne i nowoczesne elementy architektury, to projekt M27 jest właśnie dla Ciebie. Elegancja, trwałość i wyjątkowy design to cechy, które charakteryzują projekt M27. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie klasyczne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Pozostałe zdjęcia: Budynek jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Projekt domu jednorodzinnego na widokowej działce Dom jednorodzinny z wyjściem na taras Kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Połączenie drewna i cegły na elewacji domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty