Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Elegancki i nowoczesny dom w typie stodoły zachwyca swoją elewacją z deski palonej M23. Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu sprawiają, że wnętrze wygląda jeszcze bardziej luksusowo. Obszerne przeszklenia otwierają strefę dzienną na otaczającą zieleń. Dekoracyjne szprosy w oknach dodają elewacji uroku i charakteru. Na tarasie zaprojektowano nie tylko strefę do relaksu, ale także niewielką kuchnię polową.

Ten projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Przestronne wnętrza zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i wykończone materiałami najwyższej jakości. Projekt ten jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnego wzornictwa z tradycyjnym stylem stodoły.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty