Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa

Nazwa projektu

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15 to nowoczesny projekt domu jednorodzinnego z zadaszonym tarasem od południa. Duże okno od salonu skierowane na południe zapewnia doskonałą widoczność i dostęp do naturalnego światła. W kuchni znajduje się bezpośrednie wyjście na taras zadaszony, który został zaprojektowany tak, aby był użytkowy w każdych warunkach pogodowych. Obok tarasu znajduje się pomieszczenie gospodarcze przyległe do garażu, który został przykryty dachem dwuspadowym. Dach ten można adaptować na taras, co pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni do wypoczynku i relaksu.

Konstrukcja domu została zaprojektowana tak, aby wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i wygodne, a zastosowane materiały i technologie zapewniają wysoki poziom komfortu użytkowania. Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15 to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnego domu jednorodzinnego z dużym tarasem i garażem.

Jeśli szukasz projektu domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem, Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15 jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowany został z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania, a jego nowoczesny charakter sprawia, że idealnie wpisuje się w współczesne trendy architektoniczne.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa Rzut parteru domu z dużym garażem na dwa samochody Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty