Nowoczesny budynek jednorodzinny o willowym charakterze

Nazwa projektu

Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
osiedla mieszkaniowe

Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25 to projekt, który zachwyca swoim pięknym i nowoczesnym wyglądem. Budynek mieszkalny zaprojektowany został w charakterze willi, a jego bryła składa się z dwóch brył głównych przykrytych dachem dwuspadowym. Strefa dzienna wyposażona została w salon, jadalnię i kuchnię, a strefa nocna zawiera główną sypialnię typu master bedroom z przypisaną do niej prywatną łazienką oraz garderobą. Pozostałe 2 sypialnie mają do dyspozycji łazienkę i toaletę. Zdjęcie zaprezentowane w projekcie przedstawia nowoczesny budynek jednorodzinny o willowym charakterze.

Jeśli szukasz podobnego projektu, który pomoże Ci stworzyć piękne i nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych, to M25 jest idealnym wyborem. Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci wygodne i nowoczesne mieszkanie, to Nowoczesne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych M25 jest idealnym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Pozostałe zdjęcia: Osiedle rezydencji mieszkalnych jednorodzinnych pod lasem Nowoczesny budynek jednorodzinny o willowym charakterze Widok osiedla domów jednorodzinnych z lotu ptaka Nowoczesny dom w stylu stodoły na osiedlu domów  jednorodzinnych Dom jednorodzinny z tarasem zewnętrznym i dużymi oknami w stylu nowoczesnej stodoły

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty