Elewacja domu nowoczesnego z przeszkloną ścianą

Nazwa projektu

Projekt domu z przeszkloną ścianą szczytową w Modlniczce M8

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu domu, to ten dom w Modlniczce M8 jest właśnie dla Ciebie! Projekt został zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny, z dużym pięknie doświetlonym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz garażem na trzy samochody. Największym atutem tego domu jest przeszklona ściana szczytowa, która pozwala cieszyć się pięknymi widokami na Doliny Krakowskie. Projekt domu z przeszkloną ścianą szczytową w Modlniczce M8 to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnego wyglądu, komfortu i wyjątkowych widoków. Dodatkowo, w projekcie znajduje się przestronna spiżarka, co pozwala na wygodne przechowywanie produktów spożywczych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu domu z przeszkloną ścianą szczytową, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat projektu, wraz z zdjęciami i planami. Możesz również skontaktować się z naszymi architektami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące projektu.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu domu w Modlniczce M8, to projekt domu z przeszkloną ścianą szczytową jest idealnym wyborem. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową i skontaktowania się z naszymi architektami, aby uzyskać więcej informacji.

Pozostałe zdjęcia: Projekt domu nowoczesnego ze szklaną ścianą Elewacja domu nowoczesnego z przeszkloną ścianą Elewacja z drewna i kamienia projekt elewacji domu Jaka elewacja pasuje do grafitowego dachu Plan domu jednorodzinnego z dużym salonem i otwartą kuchnią Plan poddasza antresola w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty